Platna institucija PaySpot je u saradnji sa Banca Intesa i Generali osiguranjem za svoje zastupnike obezbedila posebne POS terminale za plaćanje kompletnih troškova registracije vozila (osiguranje, takse, …) platnim karticama. Ponuda je omogućena za tehničke preglede i agencije koje su partneri PaySpot i rade sa Generali osiguranjem.
Vlasnici vozila koji se opredele za Generali osiguranje od autoodgovornosti, prilikom plaćanja registracije vozila platnim karticama, nemaju dodatne troškove za plaćanje karticom, a klijenti koji koriste platne kartice izdanja Banca Intesa dodatno mogu da se opredele i za plaćanje na rate.
Postupak registracije plaćen na navedeni način ne opterećuje klijenta dodatnim troškovima, na zadovoljstvo klijenta završava se u najkraćem roku, omogućavajući momentalno izdavanje registracione nalepnice.